خرید قرص سایتوتک آنلاین

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک آنلاین

سقط جنین پزشکی از جمله مواردی است که با مصرف داروهایی که حاملگی را به پایان می رساند ، ایجاد می شود. یک سقط جنین پزشکی برای پایان دادن به بارداری از دو دارو استفاده می کند. خرید قرص سایتوتک آنلاین اولین دارو با نام Mifepristone ضعف اتصال بارداری به رحم را کاهش می دهد. دوم باعث می شود که رحم منقبض شود و خونریزی ایجاد کند ، که حاملگی را از بین می برد. یک زن می تواند حداکثر 70 روز یا 10 هفته 0 روز باردار باشد تا بتواند سقط جنین را دریافت کند. این روند تنها با یک مراجعه به کلینیک ما در فارگو تکمیل می شود.

روشهای سقط
روشهای سقط

میفپریستون به صورت قرص مصرف می شود. این کار با مسدود کردن هورمون پروژسترون ، که برای ادامه بارداری لازم است ، کار می کند. بدون این هورمون ، حاملگی از دیواره رحم جدا می شود ، دهانه رحم (باز شدن رحم) نرم می شود و برخی از گرفتگی رحم ممکن است شروع شود. خرید قرص سایتوتک آنلاین

طی چند روز پس از مصرف میفپریستون ، داروی دوم یعنی میسوپروستول مصرف می شود.
قرص های میزوپروستول که به صورت خوراکی مصرف می شوند باعث انقباض و خالی شدن رحم می شوند.

میفپریستون

شما اولین دارو را در کلینیک ما مصرف خواهید کرد. پس از اولین دارو برخی از لکه بینی یا خونریزی غیر معمول نیست اما این روش کامل نیست.

سقط جنین با قرص
سقط جنین با قرص

ما شما را با داروی دوم به شما می فرستیم که پس از مصرف میفپریستون ، 24-48 ساعت (هر کدام راحت تر باشد) مصرف کنید. این قرص ها همانند فرآیند سقط جنین ، بارداری را در خانه انجام می دهند. با گذشت چند ساعت از مصرف دارو ، احتمالاً دچار گرفتگی و خونریزی شدید خواهید شد ، مشابه یک دوره سنگین. داروی درد یا یک پد گرمایش می تواند در گرفتگی عضلات کمک کند. خرید قرص سایتوتک آنلاین همچنین ممکن است حالت تهوع ، استفراغ ، اسهال ، تب ، لرز داشته باشید یا احساس خستگی کنید. این علائم معمولاً مدت کوتاهی طول می کشد و به خودی خود متوقف می شود. این ایده خوبی است که هنگام گذراندن بارداری با یک فرد حامی همراه خود باشید. وقتی دارو دوم مصرف می کنید ، باید آماده باشید که در خانه باشید ، کار نکنید و رانندگی کنید. اکثر زنان این روند را به نظر می رسد که به عنوان یک سقط جنین توصیف می کند.

میروپراستول

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *