خرید قرص میفپریستون

خرید قرص میفپریستون

خرید قرص میفپریستون

براساس تحقیقات جدید دانشکده امور عمومی LBJ در دانشگاه تگزاس ، جستجوی داروهای سقط جنین به صورت آنلاین می تواند پاسخی به موانع دسترسی کلینیک در ایالات با و بدون قوانین محدود کننده سقط جنین باشد و می تواند در صورت ترجیح سقط جنین خودمدیرتر از مراقبت های بالینی اتفاق بیفتد. خرید قرص میفپریستون در آستین محققان همچنین دریافتند که گزینه های آنلاین اطلاعات یا دارویی را ارائه می دهند ، اما هر دو گزینه نیستند ، و عدم وجود گزینه های معتبر آنلاین می تواند مراقبت را به تأخیر اندازد و منجر به در نظر گرفتن گزینه های ناکارآمد یا نا امن شود.

ابیگیل ایکن ، استادیار روابط عمومی و همکار رئیس صندوق ریشتر در سیاست بهداشت جهانی در مدرسه LBJ ، مصاحبه های عمیق ناشناس با 32 نفر از 20 ایالت که به صورت آنلاین به دنبال داروهای سقط جنین بودند ، انجام داد. نتایج ، که به صورت همکار بررسی و در چشم اندازهای سلامت جنسی و تولید مثلی منتشر شد ، بینشی در مورد پیامدهای بالینی و بهداشت عمومی اینترنت به عنوان راهی برای مراقبت ارائه می دهد.

آیکن گفت: “اگرچه ممکن است در نظر گرفتن این شگفت آور باشد ، مردم ایالات متحده به دنبال راه هایی برای پایان دادن به بارداری در خانه با استفاده از قرص های سقط جنینی هستند که می توانند از طریق اینترنت دریافت کنند.” “کسی ممکن است بخاطر موانع دسترسی به کلینیک یا به دلیل این که شرایط بهتری برای شرایط خود دارد ، تصمیم بگیرد که سقط خود را مدیریت کند.”

نمونه شامل 30 زن و دو مرد بود که به نمایندگی از شرکای زن خود به دنبال داروهای سقط جنین به صورت آنلاین بودند. کشورهایی که محل زندگی شرکت کنندگان در سیاستهای مربوط به سقط جنین به عنوان “بسیار خصمانه” ، “خصمانه” ، “میانه” یا “پشتیبان” قرار گرفتند طبق طبقه بندی های سیاست سقط جنین که توسط الیزابت نش و همکارانش در انستیتوی گاتمچر انجام شده است.خرید قرص میفپریستون سایتوتک

میفپریستون

مهمترین مانع برای شرکت کنندگان ساکن در ایالت هایی که دارای قوانین محدود کننده هستند هزینه بالای مراقبت های بالینی بود. سایر شرکت کنندگان چالش های عمده لجستیک ناشی از قوانین سقط جنین ، مانند دوره انتظار و نیاز به سونوگرافی را تشریح کردند. مشکلات تدارکاتی و مالی غالباً با نگرانی در مورد آزار و اذیت ناشی از معترضین معالج کلینیکی در هم تنیده است. کسانی که در ایالت هایی با قوانین میانه و حمایتی زندگی می کنند نیز موانع دسترسی از جمله مسافت طولانی تا کلینیک ها ، عدم حمل و نقل و مشکل در یافتن اطلاعات را تجربه کرده اند.خرید قرص میفپریستون

در حالی که بسیاری از شرکت کنندگان موانع دسترسی را دلیل برشمردن سفارش داروها به صورت آنلاین ذکر کردند ، برخی دیگر صریحاً ترجیح دادند که خود سقط جنین خود را به دنبال مراقبت در زمینه مراقبت های بهداشتی و درمانی انجام دهند. اساس این ترجیحات مزایای درک راحتی ، حفظ حریم خصوصی و راحتی و آشنایی با خانه شخصی بود.

موضوع اصلی فارغ از انگیزه شرکت کنندگان برای جستجوی سقط جنین به صورت آنلاین ، این بود که گزینه های فعلی پاسخگوی نیازهای آنها نبود. پس از تحقق منابع از راه دور مانند زنان در وب (WoW) و safe2choose (s2c) به ایالات متحده خدمت نمی کنند ، تقریباً همه شرکت کنندگان در سایت های دیگر نیز جستجو کردند. اکثر شرکت کنندگان ابراز نگرانی در مورد مشروعیت سایت های داروخانه آنلاین.خرید قرص میفپریستون

Mifeprex

آیکن گفت: “ما می دانیم که سقط در هنگام مصرف داروها با دوزهای صحیح از داروها ، دستورالعمل ها و اطلاعات روشن درباره آنچه که انتظار می رود و منبع قابل اطمینان و پشتیبانی و مراقبت های بعدی انجام می شود بسیار ایمن و مؤثر است.” “متأسفانه ، بیشتر گزینه های آنلاین موجود ، این نیازها را برآورده نمی کنند.”

عدم دسترسی به منابع معتبر داروهای سقط جنین به صورت آنلاین ، برخی از شرکت کنندگان را به تحقیق و بررسی گزینه های بدون شواهد قوی از اثربخشی سوق داد. این گزینه ها شامل مکمل های مختلف و گیاه شناسی ، و همچنین روش های ناامن مانند ورزش شدید ، ضربه جسمی ، استفاده از اشیاء تیز یا مصرف الکل یا مواد تمیز کننده خانگی است.

آیکن گفت: “مطالعه ما نشان می دهد كه توجیه بهداشت عمومی برای اطمینان از اینكه افرادی كه خودمدیریتی می كنند می توانند با خیال راحت این كار را انجام دهند ، وجود دارد.”

این مطالعه توسط یک کمک هزینه از انجمن برنامه ریزی خانواده پشتیبانی شد و بخشی از آن توسط مؤسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی توسط یونیس کندی شریور پشتیبانی شد.خرید قرص میفپریستون

میزوپروستول

اما مخالفان سقط جنین به پایان نرسیدند. FDA مییفپرستون را در محدودترین گروه مواد مخدر قرار داد ، یک تصمیم جنجالی که جنبش ضد انتخاب بزودی سوء استفاده می کند. FDA دوز بسیار بزرگی را توصیه كرد و محدودیت هایی را در مورد كسی كه می تواند دارو را برای شما تجویز كند ، توصیه می كرد كه منطبق با توصیه های داروهای دارای پروفایل ایمنی و كارایی مشابه نبود. پزشکان و محققان با استفاده از مطالعات پزشکی که منجر به تأیید دارو شده است ، سریعتر رژیم مبتنی بر شواهد را نسبت به برچسب اصلی تأیید شده توسط FDA تهیه کردند. این دوز را کاهش داد و به افراد باردار اجازه داد تا روند کار را در خانه انجام دهند. ثابت شد که با عوارض کاهش یافته و موانع کمتر برای بیمارانی که به دنبال مراقبت هستند ، به همان اندازه مؤثر است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *