سقط های انتخابی جنسی ممکن است متوقف تولد 23 میلیون دختر باشد

سقط های انتخابی

سقط های انتخابی

سقط های انتخابی خرید قرص سقط جنین :تجزیه و تحلیل عظیم از داده های جمعیت در سراسر جهان نشان می دهد که سقط های انتخابی جنسی منجر به تولد حداقل 23 میلیون دختر کمتر شده است. اکثر این دختران “مفقود” در چین و هند هستند.

قرص سقط جنین خرید
قرص سقط جنین خرید

خرید قرص سقط جنین

بسیاری از جوامع برای فرزندان بیش از دختران ارزش قائل هستند. از آنجا که مردم در سراسر جهان به طور فزاینده فرزندان کمتری دارند ، افزایش یافته است که خانواده ها تصمیم به سقط جنین زن در تلاش برای داشتن حداقل یک فرزند دارند.

به طور معمول ، از هر 100 دختر 103 تا 107 پسر متولد می شوند. اما تجزیه و تحلیل شواهدی مبنی بر وجود بیش از حد غیر طبیعی پسران در 12 کشور از دهه 1970 ، هنگامی که سقط جنین انتخابی جنسی در دسترس قرار گرفت ، یافت.

خرید قرص سقط جنین

Fengqing Chao از دانشگاه ملی سنگاپور و همكارانش داده های تولد را از سال 1970 تا 2017 از 202 كشور سنتز كردند و از یك روش مدل سازی استفاده می كردند كه در كشورهایی كه آمار ضعیف داشتند ، خلاء را پر می كرد. در این دوره زمانی ، آنها دریافتند که در سالهای متمادی در آلبانی ، ارمنستان ، جمهوری آذربایجان ، چین ، جورجیا ، هنگ کنگ ، هند ، کره جنوبی ، مونته نگرو ، تایوان ، تونس و ویتنام تعداد زایمان بیش از حد مرد اتفاق افتاده است.

جنین سقط شده قرص سقط جنین و روش تهیه
جنین سقط شده قرص سقط جنین و روش تهیه

قرص سقط جنین

در هر کشوری به جز ویتنام ، این تیم دریافت که میزان نسبتاً جنسی در حال بازگشت به حالت عادی است. به نظر می رسد این حتی در چین صادق باشد ، که این تحلیل می گوید 51 درصد از زایمان های زن گمشده را تشکیل می دهد. در سال 2005 ، 118 پسر در هر 100 دختر در چین متولد شدند ، اما تا سال 2017 این میزان به 114 کاهش یافته است. چائو می گوید: “روند روند نزولی در چینهمچنان ادامه دارد.”

نسبت های جنسیتی هنگام تولد در گرجستان ، کره جنوبی و هنگ کنگ به حالت عادی برگشته است. اما تیم چائو فهمید که سقوط پسران بیش از حد در هند – که تحلیل ها نشان می دهد 46 درصد دختران مفقود شده را تشکیل می دهند – فقط اندک است. سبو جورج از مرکز مطالعات مطالعات زنان در دهلی نو می گوید ، با 12 میلیون دختر متولد هر سال در مقایسه با 7 میلیون نفر در چین ، کاهش نرخ انتخاب جنسی در هند برای پایان دادن به این عمل در سراسر جهان بسیار مهم است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *