قرص سقط جنین خرید

قرص سقط جنین خرید

قرص سقط جنین خرید

مقدمه
دو نوع سقط جراحی وجود دارد: سقط جنین آسپیراسیون و اتساع اتساع و تخلیه (D&E).قرص سقط جنین خرید

زنان تا 14 تا 16 هفته باردار می توانند سقط جنین داشته باشند ، در حالی که سقط جنین و آزمایشات معمولاً در 14 تا 16 هفته یا بعد از آن انجام می شود.قرص سقط جنین خرید

شما باید صبر کنید تا حداقل یک یا دو هفته بعد از سقط جراحی رابطه جنسی برقرار کنید. این می تواند به کاهش خطر عفونت کمک کند.

سقط جراحی چیست؟

گزینه های مختلفی وجود دارد که یک زن هنگام نیاز به فسخ حاملگی می تواند از بین آنها انتخاب کند. گزینه ها شامل سقط جنین پزشکی ، شامل مصرف دارو و سقط جراحی است.قرص سقط جنین خرید

به سقط جراحی نیز به سقط جنین گفته می شود. آنها به طور معمول از سقط جنین پزشکی با خطر کمتری نسبت به یک روش ناقص برخوردار هستند. دو نوع سقط جراحی عبارتند از:

سقط جنین آسپیراسیون (شایع ترین نوع سقط جراحی)
سقط جنین و تخلیه (D&E)

نوع سقط جنین اغلب به این بستگی دارد که از آخرین دوره او چه مدت می گذرد. هر دو خاتمه پزشکی و جراحی در بیماران مناسب انجام می شود. انتخاب اینکه چه نوع سقط جنین بستگی به در دسترس بودن ، یا دسترسی ، میزان طول بارداری و ترجیح بیمار دارد. خاتمه پزشکی پس از 70 روز یا 10 هفته از بارداری به همان اندازه مؤثر نیست.

انواع سقط جنین

قرص سقط جنین خرید اگر زن 10 هفته یا بیشتر از بارداری خود بگذرد ، دیگر واجد شرایط سقط جنین پزشکی نیست. زنان تا 15 هفته باردار می توانند سقط جنین داشته باشند ، در حالی که سقط جنین D&E معمولاً در 15 هفته یا بعد از آن انجام می شود.

سقط جنین
متوسط ​​مراجعه به کلینیک ها برای سقط جنینی از سه تا چهار ساعت به طول می انجامد. خود این روش باید پنج تا 10 دقیقه طول بکشد.

سقط جنین آسپیراسیون ، که به آن اصطلاحاً جوش های خلاء نیز گفته می شود ، شایع ترین نوع سقط جراحی است. در طی این روش ، داروهای ضد درد به شما داده می شود ، که می تواند شامل یک داروی بی حسی باشد که به دهانه رحم تزریق می شود. همچنین ممکن است یک داروی آرام بخش به شما داده شود که به شما امکان می دهد بیدار شوید اما بسیار آرام باشید.

پزشک شما ابتدا یک اسپکولول وارد کرده و رحم شما را معاینه می کند. دهانه رحم شما قبل از انجام عمل و یا در طول عمل با دستگاه های رقیق کننده کشیده می شود. پزشک شما لوله ای را از طریق دهانه رحم در رحم وارد می کند ، که به وسیله مکش وصل شده است. این باعث تخلیه رحم می شود. در این بخش از عمل بسیاری از خانم ها احساس گرفتگی خفیف تا متوسط ​​خواهند کرد. پس از برداشتن لوله از رحم ، گرفتگی به طور معمول کاهش می یابد.

بلافاصله پس از عمل ، پزشک ممکن است رحم شما را بررسی کند تا از خالی بودن کامل آن اطمینان یابد. برای جلوگیری از عفونت به شما آنتی بیوتیک داده می شود.

روش واقعی آسپیراسیون تقریباً پنج تا 10 دقیقه طول می کشد ، هرچند ممکن است برای اتساع زمان بیشتری لازم باشد.قرص سقط جنین خرید

D&E
سقط جنین D&E معمولاً بعد از هفته 15 بارداری استفاده می شود. این عمل بین 10 تا 20 دقیقه طول می کشد ، و زمان بیشتری برای اتساع نیاز دارد.

این روش به همان روش سقط جنین شروع می شود ، با اینكه پزشك داروهای ضد درد را امتحان می كند ، رحم شما را معاینه می كند و دهانه رحم شما را گشاد می كند. مانند سقط جنین ، پزشک لوله ای را که به وسیله مکش به رحم منتقل می شود از طریق دهانه رحم وارد می کند و با استفاده از سایر ابزارهای پزشکی ، رحم را به آرامی خالی می کند.

بعد از برداشتن لوله ، پزشک شما از یک ابزار حلقه ای کوچک و فلزی به نام کوروت استفاده می کند تا هر بافت باقی مانده از رحم را جدا کند. این کار باعث می شود که رحم کاملاً خالی باشد.

آماده سازی و قرص سقط جنین خرید

قبل از سقط جراحی ، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ملاقات خواهید کرد که تمام گزینه های شما را با شما طی می کند تا به شما در یافتن راه مناسب کمک کند. قبل از قرار ملاقات برای سقط جنین ، آمادگی لازم وجود دارد ، از جمله:

ترتیب دهید که شخصی پس از انجام عمل ، شما را به خانه سوار کند.
شما نمی توانید قبل از عمل ، مدت مشخصی بخورید ، که توسط پزشک مشخص می شود.
اگر پزشک معالجه شما را قبل از عمل درد یا داروی گشادکننده به شما داد ، دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید.
48 ساعت قبل از عمل هیچ دارویی یا دارویی مصرف نکنید بدون اینکه در ابتدا با پزشک صحبت کنید. این شامل آسپرین و الکل است ، که می تواند خون را لکه دار کند.
هزینه و اثربخشی
سقط جنین در کلینیک بسیار مؤثر است. آنها موثرتر از سقط جنین پزشکی هستند ، که بیش از 90 درصد از میزان اثربخشی برخوردار هستند. برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن این روش ، با پزشک یا کلینیک خود یک قرار ملاقات پیگیری خواهید داشت.

هزینه سقط جراحی بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. سقط جنین به طور معمول ارزان تر از سقط جنین و تحقیق است. طبق برنامه ریزی شده پدر و مادر ، برای سقط جراحی در سه ماهه اول می تواند تا 1500 دلار هزینه داشته باشد ، که سقط جنین در سه ماهه دوم به طور متوسط ​​هزینه بیشتری دارد.قرص سقط جنین خرید

انتظار دارید بعد از سقط جراحی

توصیه می شود روز بعد از سقط جنین زنان استراحت کنند. برخی از زنان قادر خواهند بود به حالت عادی برگردندقرص سقط جنین خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *