شناخت قرص سیاتوتک اصلی

قرص سیاتوتک اصلی

قرص سیاتوتک اصلی

قرص سیاتوتک اصلی » این سناریو را تصور کنید: اخیراً متوجه شدید که باردار هستید و تصمیم به سقط جنین گرفته اید. شما کلینیک محلی خود را Google می کنید و می خواهید قرار ملاقات کنید. شما همانطور که از شما خواسته شد ، ده دقیقه به آنجا می رسید ، اما وقتی به آنجا رسیدید ، متوجه می شوید که در واقع دو کلینیک در آن مکان وجود دارد. وقتی از ماشین خود خارج می شوید ، زنی با شما تماس می گیرد و به شما می گوید ورودی از این طریق است. او به اندازه کافی خوب به نظر می رسد شما او را در داخل دنبال کنید.

اتاق انتظار عادی به نظر می رسد. هیچ نشانه آشکاری وجود ندارد ، مانند یک صلیب بزرگ روی دیوار یا جزوه های مذهبی روی میز. شما همانطور که در مطب پزشک دیگری می توانید مجله People را همانطور که منتظر هستید مرور می کنید.

اما شما در مطب پزشک عادی نیستید. شما بازگردانده شده اید و افرادی که با آنها صحبت می کنید بسیار هیجان زده هستند که باردار هستید … عجیب است. شما برای سقط جنین به اینجا آمده اید. آنها در مورد گزینه های شما به شما می گویند: فرزندپروری و فرزندپروری. شما به آنها می گویید که برای سقط جنین در آنجا هستید ، اما آنها به شما می گویند که نباید سقط جنین را در نظر بگیرید. آن خیلی خطرناک است.

قرص سیاتوتک سقط جنین

نه ، شما در یک قسمت از Black Mirror نیستید – شما در یک مرکز بارداری بحران ، همچنین به عنوان مراکز بهداشتی زنان جعلی معروف نیستید.

این مراکز بهداشتی و درمانی جعلی عمدتاً دارای تشکل های ضد انتخاباتی مذهبی هستند که خود را به عنوان کلینیک های سقط جنین مبذول می کنند تا زنان را به دام بیاندازند و آنها را متقاعد کنند ، مهمتر از همه ، برای سقط جنین نیستند.قرص سیاتوتک اصلی

آنها از روشهای مختلفی برای کلاهبرداری افراد برای ورود به کلینیکهای خود استفاده می کنند. آنها غالباً از طرف کلینیک های سقط جنین واقعی ، در کنار خیابان یا در خیابان ، راه اندازی می شوند و سعی می کنند از نام این کلینیک تقلید کنند ، یا “گزینه های واقعی” یا “گزینه ها” نامگذاری شوند تا مردم احساس کنند که با انتخاب انتخاب شده اند. آنها وب سایت های مدرن و مدرنی دارند که به شما اطمینان می دهند برای گوش دادن به آنجا هستند. در زیر “خدمات” حتی ممکن است یک برگه سقط جنین وجود داشته باشد ، اما مطالب موجود در آن صفحه کلیه مطالب ناخواسته ضد انتخاب در مورد معکوس قرص سقط جنین (توسط علم پشتیبانی نمی شود) ، سقط جنین های ناشی از سرطان پستان (که توسط علم پشتیبانی نمی شوند) و سقط جنین باعث نازایی (دوباره … که توسط علم پشتیبانی نمی شود).قرص سیاتوتک اصلی

آنها همه تلاش خود را برای دستکاری در برابر آسیب پذیرترین افراد انجام می دهند – افرادی که هنوز تصمیم به تصمیم گیری در مورد ادامه بارداری خود نگرفته اند. “باردار؟ ترسیده؟ با ما تماس بگیرید! “چیزی است که احتمالاً قبلاً در بیلبورد دیده اید ، و اگر تا به حال به آن شماره تماس می گرفتید ، می خواستید یکی از این مراکز بهداشتی جعلی را فراخوانی کنید.

آنچه این کلینیکها انجام می دهند که ممکن است بیشتر شما را شگفت زده کند این است که آنها اغلب یک ارائه دهنده پزشکی آموزش دیده در کارمندان ندارند یا مجوز فعالیت به عنوان یک مرکز پزشکی را ندارند. بله ، درست است: این افراد به معنای واقعی کلمه برای بیماران مظنون پزشک بازی می کنند.

قرص سقط جنین سیاتوتک

اگر اخیراً درباره مراکز بهداشتی این زنان جعلی بیشتر شنیده اید ، به احتمال زیاد به دلیل پرونده دیوان عالی NIFLA – Becerra ، که برای آن دیوان عالی این هفته استدلالهای شفاهی شنید. NIFLA – Becerra زمانی به وجود آمد که ایالت کالیفرنیا نیاز به مراکز پیشگیری از بحران را برای شما درج کرد.) که آنها یک مرکز پزشکی با مجوز دولتی نیستند یا ب.) که ایالت کالیفرنیا خدمات رایگان قبل از تولد ، فرزندخواندگی ، کنترل تولد و … را ارائه می دهد. گزینه های سقط جنین. CPCs استدلال می کردند که این ارسال های مورد نیاز نقض آزادی بیان آنها است ، زیرا مجبور به “ارتقاء” سقط جنین می شوند. البته برای بسیاری از ما که درباره این مراکز بهداشتی و درمانی جعلی آگاهی داریم ، با توجه به اینکه می دانیم آنها به افرادی که به دنبال سقط جنین هستند طعمه می زنند ، دروغ می گویند و به دروغ می گویند. اما به دیوان عالی کشور؟ خوب ، این نوع کار آنهاست که آزادی بیان را جدی بگیرند. ما کاملاً مطمئن نیستیم که دادگاه چگونه حکم خواهد کرد.قرص سیاتوتک اصلی

جسیکا میسون پیکلو از Rewire (که سخنران مهمان انتخاب قهرمان ما خواهد شد ماه آینده) در استدلال های شفاهی شرکت کرد و خاطرنشان کرد که قضات دادگاه به افرادی که به دنبال مراقبت سقط جنین هستند به شدت مضر نبودند. در عوض ، به نظر می رسید که بیشتر بحث ها بر این مسئله بوده است که آیا اعلامیه های مورد نیاز باعث ایجاد بار ناخواسته شده یا به طور ناعادلانه به CPC ها سوق داده شده است. برای بسیاری از این پرونده ، خوش بینانه نیست که دادگاه به نفع مدافعان بهداشت باروری در حال مبارزه با کلینیک های جعلی حکم کند. اما این کاملاً چیز بدی نیست.

به دلیل سیاستمداران ضد انتخاب ، ارائه دهندگان سقط جنین به طور مداوم در قانون هدف قرار می گیرند. در بسیاری از ایالت ها ، ارائه دهندگان سقط جنین ملزم به ارائه مشاوره اجباری هستند كه پزشكان مجبور به دروغ گفتن به بیماران خود شده و فریب سیاسی را در مورد سقط جنین گسترش دهند. شش ایالت نیازمند این است که بیماران مطلع شوند که زندگی در زمان ملاقات با شروع زندگی (گوتماخر) آغاز می شود. علاوه بر این ، پنج ایالت از پزشکان خواسته است که به بیماران بگویند ارتباطی بین سقط جنین و سرطان پستان وجود دارد ، سیزده آنها را وادار به اطلاع رسانی به بیماران می کنند که جنین های از قبل قابل دوام می توانند احساس درد کنند ، هشت پزشک دستور داده اند تا به بیماران بگویند سقط جنین باعث جدی شدن منفی طولانی مدت است عواقب سلامتی ، و مهمترین و مهمترین نکته آن ، اما داکوتای جنوبی باعث می شود پزشکان به بیماران بگویند که سقط جنین خطر خودکشی را افزایش می دهد. اگر آزادی بیان جقرص سیاتوتک اصلی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *